سبد خرید
حذف تخفیف قیمت تعداد سفارش‌های شما
مجموع

نظرسنجی

نظر شما درباره‌ی سایت چیست؟

آمار سایت

بازدید امروز: 1033

بازدید کل: 156995

افراد آنلاین: 10

نمایش جزيیات

فیلم های آموزشی رایگان منتشران

دسترسی راحت و سریع به هزاران دقیقه فیلم های آموزشی رایگان منتشران  ! 
کافیست دروس گام به گام مقطع تحصیلی خودتان را خریداری نمایید ، سپس به روی تلفن همراه و یا تبلت برنامه  QR Code Scanner  رو دانلود کنید ، برای دانلود برنامه با توجه به سیستم عامل تلفن همراه خود یکی از لینک های زیر را انتخاب نمایید.
لینک اندروید :
https://cafebazaar.ir/app/tw.mobileapp.qrcode.banner/?l=fa
.
.
لینک IOS  :

 https://appsto.re/us/cANdeb.i
پس از نصب برنامه و اجرای آن، دوربین دستگاه شما فعال شده و با گرفتن آن به روی کد مورد نظر از هزاران دقیقه فیلم های آموزشی رایگان منتشران لذت ببرید ! 

اسامی برندگان قرعه کشی 55 میلیون تومانی سال تحصیلی 1395-1396

اسامی برندگان قرعه‌کشی 55 میلیون تومانی

 

برندگان جایزة 1 میلیون تومانی

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

شماره شناسنامه

استان - شهرستان

1

سیده نورا ناطقی سیف

258174983

گیلان رشت

2

آمنه‌سادات کریمی

0372013864

قم قم

3

ایمان امجدیان

3242224175

کرمانشاه

4

فاطمه قائدی

4610724189

شهرقدس

5

محمد یاراحمدی

4210243681

لرستان دورود

 

­­­­­­

برندگان جایزة 2 میلیون تومانی

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

شماره شناسنامه

استان - شهرستان

1

مهدی حسینی

2260379001

گلستان- علی‌آباد کتول

2

حامد ریگی نصر

3612255770

زاهدان

3

محمد حسین امامی

1100348281

اصفهان اصفهان

4

آذین معینی‌فر

2360840428

فارس- کازرون

5

اسماعیل دلیلی

1580680021

آذربایجان شرقی- مرند

 

برندگان جایزة 3 میلیون تومانی

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

شماره شناسنامه

استان - شهرستان

1

محمدامین شوری

2380534020

فارس- نورآباد ممسنی

2

سینا سالک

3861098202

همدان همدان

3

علی خنجرپور

3470190003

هرمزگان- حاجی‌آباد

4

آریا رضاییان

3550195605

بوشهر- دشتستان- برازجان

5

متین رضایی

 

تهران- اسلامشهر

 

برندگان جایزة 5 میلیون تومانی

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

شماره شناسنامه

استان - شهرستان

1

عرفان احراری خوافی

0760398410

خراسان رضوی- خواف

2

محمدحسن سیفی

 

زنجان- خدابنده

3

شاهین رضائیه

0019183836

تهران- تهران

4

مهدی تجددیان

1363489917

آذربایجان شرقی- تبریز

5

آرمان مرادقلی

1231285492

همدان - همدان

 

 

اسامی برندگان جایزه 110 دستگاه تب لت سال تحصیلی 95-96

 

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

شماره شناسنامه

استان - شهرستان

1

امیررضا پناهی

1364613719

آذربایجان شرقی- تبریز

2

یاشار قلیزاده

1364901854

آذربایجان شرقی- تبریز

3

آیدین سیفی پور

5190399486

آذربایجان شرقی- تبریز

4

صدرا کعبه‌ی افشرد

1365049426

آذربایجان شرقی- تبریز

5

فرید ازنیالی لکی

2960566963

آذربایجان شرقی- تبریز

6

امیررضا هاشمی الجقی

1364680378

آذربایجان شرقی- تبریز

7

عطاءاله پاکی

1364713381

آذربایجان شرقی- تبریز

8

محمدامین پاشایی پایدار

1363353365

آذربایجان شرقی- تبریز

9

مبارکه سلمانی

1570654360

آذربایجان شرقی- تبریز

10

مهدیه جلالی

2910190722

آذربایجان غربی- چالدران

11

رضا عباسعلی‌پور

2820333834

آذربایجان غربی- ارومیه

12

رضا ابراهیم‌زاده

1362493449

آذربایجان شرقی

13

شایان اذهادی

3720881075

آذربایجان غربی- ماکو

14

محمدحسین گوموش آلان

0372363350

آذربایجان غربی- خوی

15

امیرحسین امینی

1660653002

اردبیل- مشکین‌شهر

16

آرتین خدائی

1660827701

اردبیل- مشکین‌شهر

17

زهرا ساروقیان مسکانی

1250591511

اصفهان- کاشان

18

لیلا عقیقی

654462/20 د

اصفهان- کاشان

19

علیرضا واصلیان

179682/23 د

اصفهان- کاشان

20

سجاد بختیاری

037220852

قم

21

سیّد پیمان میرقادری

1272602354

اصفهان- اصفهان

22

زینب فتاح

1250485312

اصفهان- کاشان

23

هومن کیانی

1274191221

اصفهان- اصفهان

24

فاطمه مردان

6190117651

اصفهان- آران و بیدگل

25

الینا جعفری

0013059610

البرز- اندیشه

26

پریناز رحیم‌زاده

0026481731

البرز- کرج

27

پرستو روزبهانی

23947

البرز- کرج

28

مهسا نظری

4490456506

ایلام- ایلام

29

سروین حاج کاظمی

0021731985

تهران- تهران

30

آترینا شیرزاده

 

تهران- تهران

31

سهند غفاری

0200491210

تهران- تهران

32

علی خدابنده‌لو

0110286626

تهران- تهران

33

مریم کوگیرچگینی

 

تهران- تهران

34

مهدی بختیاری

 

تهران- تهران

35

لینا هادلی

0151775664

تهران- تهران

36

سپیده عرب

18494

تهران- تهران

37

هستی قربانزاده

0110719786

تهران- تهران

38

فرهاد قاضی کرمانی

0024331805

تهران- تهران

39

هاله رهبری

0022794344

تهران- تهران

40

محمد رضاسلطانی

8139

تهران- تهران

41

علیرضا حسنی

0250725894

تهران- تهران

42

فاطمه امیری

200595393

تهران- تهران

43

آرمان مولاخواه

002628885

تهران- تهران

44

انوار باقیان

0481147020

تهران- شهرری

45

سیما احمدی نیت

731

خراسان رضوی

46

فاطمه میناسرشت

6081

تهران- تهران

47

پارمیدا رحیم گل

0110388216

تهران- تهران

48

محمّد امین سهرابی

0481304691

تهران- ری

49

زهرا یوسفی قندعلی

4680269480

چهارمحال و بختیاری- اردل

50

رضا اصغریان وستایی

4610910829

چهارمحال و بختیاری- شهرکرد

51

مطهره عباسی

0671359169

خراسان شمالی- بجنورد

52

معین بهزادفر

0820421510

خراسان شمالی- شیروان

53

علی قنبری

0926708740

خراسان رضوی - مشهد

54

سیّد مصطفی غزنینی‌هاشمی

0925290300

خراسان رضوی- مشهد

55

محمدحسین مصدّق

0926344757

خراسان رضوی- مشهد

56

شریفه خدادادی

92247200029

خراسان رضوی- مشهد

57

نرگس خماریان

1051080819

خراسان رضوی- نیشابور

58

نسیمه حلّاجی

7704

خراسان رضوی- نیشابور

59

فاطمه کاظمی

0850200768

خراسان جنوبی- فردوس

60

افسانه نورا

 

خراسان رضوی- مشهد

61

مرضیه زینتی خرم‌آبادی

15769

خراسان رضوی- مشهد

62

مهرشاد ناظران فر

0760398410

خراسان رضوی - مشهد

63

محدثه جاویدی

0922100462

خراسان رضوی- مشهد

64

سینا تیمورپور

0640687733

خراسان جنوبی- بیرجند

65

مریم اناری‌زاده

1745114971

خوزستان- اهواز

66

علیرضا سبزعلی‌پور

1850461805

خوزستان- بهبهان

67

سکینه حاجلو

4360479719

زنجان- خدابنده

68

سمیرا عسکریان

6263

فارس- آباده

69

مهسا کاووسی

2283532027

فارس- شیراز

70

انیس امینا

2520156392

فارس- استهبان

71

مژگان قاسمی

2234

فارس- شیراز

72

محمد حیدری

0018102493

سمنان

73

زینب چگینی

 

قزوین- قزوین

74

محمدامین محمدی

037329145

قم- قم

75

حسین عسگری

0372265103

قم- قم

76

امیرحسین ابراهیمی

0372478498

قم- قم

77

امیرحسین قاسمی

0372182259

قم- قم

78

محسن نورپورمفرد خوبیار

 

قم- قم

79

رضا کریمی

0372321364

قم- قم

80

علی کریمی

0372022693

قم- قم

81

مهدی پورک

0372200702

قم- قم

82

محمدصادق طاهری

0372467725

قم- قم

83

علی شهربابکی نصیری

0372251307

قم- قم

84

امیرحسین ترابی

0371428378

قم- قم

85

سحر سنگین آبادی

اختصاصی

کردستان- قروه

86

هانا حسامی

3840294363

کردستان- بانه

87

امیرصالح رمضانی

3080417585

کرمان- زرند

88

وحید بشارتی

3300208629

کرمانشاه- کنگاور

89

آرامدخت بنی عامریان

 

کرمانشاه- کرمانشاه

90

سیدحسن میراحدی

3242242319

کرمانشاه- کرمانشاه

91

بیتا شعبانی

4960190957

کرمانشاه- کنگاور

92

رضا زمانی

3242366166

کرمانشاه- کنگاور

93

آیدا نیک‌نظر

3330457430

کرمانشاه- اسلام‌آباد غرب

94

نگار بافکار

3330473606

کرمانشاه- اسلام‌آباد غرب

95

آیدا محمدپور

4220965807

کهکیلویه و بویراحمد- یاسوج

96

محمدمهدی کر

 

گلستان- بندرترکمن

97

کتایون زمانی‌فرد

5160128794

گیلان- ماسال

98

مهشاد رجبی

4160709699

لرستان- الیگودرز

99

محدّثه رهنما

4990160738

مازندران- نکاء

100

محمد کارکن

4990179889

مازندران- نکاء

101

یونس مافی بالایی

0521461049

مرکزی- اراک

102

فاطمه کیهانی

0520664620

مرکزی- اراک

103

محمد دستجافی فراهانی

0521420253

مرکزی- اراک

104

آتنا نصرالهی

2791324501

آذربایجان غربی- خوی

105

محمد ایمان خلیلی

3861153701

همدان- همدان

106

شادی سعیدی جم

3861082993

همدان- همدان

107

نازنین زهرا غفاری

3881911884

همدان- همدان

108

خدیجه افسری اقدم

4040446283

همدان- همدان

109

احسان همتی

3350281362

همدان- همدان

110

محمّدرضا مزیدی شرف‌آبادی

414

یزد- یزد

 

 

 

قرعه کشی نمایشگاه کتاب

با قاصدک های منتشران دیگه نگران شب امتحان نباشید 

از قرعه کشی تبلت جا نمونی. هر روز یک تب لت

ویژه مشتریان عزیز در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

آدرس غرفه منتشران:  سالن D3 غرفه 69
 

کانال منتشران

دوستان عزیز سلام،

یکی از راه های ارتباط با منتشران از طریق کانال زیر می باشد :

https://telegram.me/montasheran1395

به منتشران بپیوندید.

برندگان جایزه 110 دستگاه تب لت سال تحصیلی 95-94

اسامی برندگان 110 دستگاه تبلت سال تحصیلی 95-1394

 

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

نام شهرستان

شماره شناسنامه

1

اکرم نادمی

آذربایجان شرقی- عجب‌شیر

5060101444

محدثه سعیدپور

آذربایجان شرقی- تبریز

1362824161

3 

پریسا حاجی‌پور

آذربایجان شرقی- تبریز

1362398403

مهدیه صباغ ختائیان‌پور

آذربایجان شرقی- تبریز

1363316710

5 

مریم کاظمی

آذربایجان شرقی- تبریز

1363387375

مهران رحیمی آلبلاغی

آذربایجان غربی- بوکان

2920416995

7  

حسین علی اقدم

آذربایجان غربی- ماکو

2820218520

8  

شایان ازهاری

آذربایجان غربی- ماکو

3720881075

9  

کیمیا علیزاده

آذربایجان غربی- شوط

6400085637

10  

سیدحسن پناهی

آذربایجان غربی- خوی

4930102091

11 

معصومه عطایی آلوجی

اردبیل- مشکین شهر

1660064538

12 

لیلا امینی

اردبیل- مشکین شهر

1660481880

13 

بتول عطایی آلوجی

اردبیل- مشکین شهر

1660512174

14 

شادمهر زرکار

اصفهان- کاشان

1250554241

15 

فاطمه عبدالهی کوشکی

اصفهان- خمینی شهر

1130417891

16 

رضا جعفری

اصفهان- شاهین شهر

5100347546

17 

امیرعباس گلابچی

اصفهان- کاشان

1250542741

18 

امیرحسین نوروزی

البرز- کرج

0313976139

19  

هانیه حبیبی کیا

البرز- کرج

0022955208

20 

محسن ایزدی

البرز- فردیس

0312162596

21 

زهرا میرزاکرمی

ایلام- ایلام

4490603908

22 

محمدرضا نظری

ایلام- ایلام

4490569521

23 

مجید محبّی

بوشهر

 

24 

امیر کرمی

تهران- تهران

0024176788

25 

آترینا شیرزاده

تهران- تهران

 

26 

حسین خداکرمی

تهران- بهارستان

3330359773

27 

امیرحسین کمالی

تهران- تهران

2240246618

28 

فرهاد قاضی کرمانی

تهران- تهران

0024331805

29 

باربد خانلرخانی

تهران- تهران

0151520925

30  

ماهان تیموری

تهران- تهران

 

31 

فاطمه الزهرا کرد زنگنه

تهران- تهران

1744008744

32 

فرجام تیموری

تهران- تهران

 

33 

هستی قربان‌زاده

تهران- تهران

011719786

34 

شراره بشیری

تهران- تهران

26586

35 

امیرمهدی منافی

تهران- تهران

0151565910

36 

مبین خیاط نژاد

تهران- تهران

0110286480

37 

محیا تفرشیان

تهران- تهران

0020557590

38 

زهرا سده

چهارمحال و بختیاری- شهرکرد

4610713764

39 

بهاره دهقان

چهارمحال و بختیاری- شهرکرد

4610870886

40 

سوسن یوسفی قندعلی

چهارمحال و بختیاری- اردل

4680209798

41 

شهناز جدی

خراسان شمالی- شیروان

 

42 

علی علی‌پور

خراسان شمالی- شیروان

 

43 

امیررضا کاظمی

خراسان رضوی- مشهد

0928198871

44 

مهدیه زارعی مهرآباد

خراسان رضوی- مشهد

0924892323

45 

عصمت ایستنی

خراسان رضوی- تایباد

0740568132

46 

ابوالفضل مجیدیان

خراسان رضوی- خلیل آباد

0200443437

47 

محمد یوسف‌زاده

خراسان رضوی- خواف

0760299056

48 

سیده حمیده دلقندی

خراسان رضوی- مشهد

0924659114

49 

علی هنرپیشه

خراسان جنوبی- بیرجند

0640078958

50 

هانیه سعیدنیا

خراسان جنوبی- سربیشه

0640760775

51 

آریا علیمرادزاده

خوزستان- اهواز

1744522073

52 

کورش مستوفی

خوزستان- اهواز

174426865

53 

مریم اناری‌زاده

خوزستان- اهواز

1745114971

54 

سکینه حاجلو

زنجان- خدابنده

4360479719

55 

نسرین فرهادی

زنجان- زنجان

4271243299

56  

آرش شعبانی

سمنان- سمنان

2150589842

57 

نسترن خدامی کوهی

سمنان- کوهسار

0313779422

58 

محمدجواد آتشکه

سیستان و بلوچستان- زابل

3660632880

59 

محمد زارع

فارس- شیراز

5480091506

60 

محمدامین ایمانی

فارس- شیراز

2360641972

61 

زینب کریمی

فارس- شیراز

2282480457

62 

مینا محتشم نیا

فارس- کازرون

2360537458

63 

سینا رادمهر

قزوین- قزوین

1273299795

64 

محمد قهرمان‌زاده

قزوین- تاکستان

5590088518

65 

امیرحسین ترابی‌افرا

قم- قم

0371428378

66 

رضا کریمی

قم- قم

0372321364

67 

عبدالله احمدی

قم- قم

160138200501

68 

زهرا اسدی کبوترآبادی

قم- قم

0371623847

69 

حانیه عابدی

قم- قم

0371705215

70 

محمدرضا کاوندی

قم- قم

 

71 

علیرضا مجیدی

قم- قم

0372068571

72 

علیرضا هاشمی

کردستان- قروه

3790415942

73 

امیر خشنودی

کردستان- سنندج

3721255801

74 

نیما عبادی

کردستان- سنندج

3720679837

75 

صدیقه عمرخیل

کرمان- کرمان

181047200535

76 

مسعود بنی‌اسدی

کرمان- بم

6525

77 

محمدمهدی غیاثی

کرمان- زرند

3080386922

78 

رضا امیری

کرمانشاه- کرمانشاه

3242028155

79 

فاطمه زمانی

کرمانشاه- اسلام‌آباد غرب

3330377208

80 

ایمان امجدیان

کرمانشاه- کرمانشاه

3242224175

81 

دنیا علی‌یاری

کرمانشاه- کرمانشاه

3241923061

82 

نیلوفر پالوانه

کرمانشاه- اسلام آباد غرب

3330457228

83 

حمیدرضا حسن‌پور

کهگیلویه و بویراحمد- یاسوج

4220546499

84 

مهین ایری

گلستان- بندرترکمن

2230230107

85  

حبیبه ایری

گلستان- بندرترکمن

 

86 

زهرا شیخ

گلستان- بندرترکمن

 

87 

مرضیه پقه

گلستان- بندرترکمن

2239550694

88 

یگانه ایری

گلستان- بندرترکمن

2230222813

89 

مریم فرمانبردار

گلستان- گنبدکاووس

2020878895

90  

شیرزاد احمدی

گیلان- رشت

9

91 

فرهام جماکوهی

گیلان- تالش

2620534283

92 

فاطمه حاجیوند

لرستان- دورود

81

93 

زهرا حاجیوند

لرستان- درود

5

94 

امیرحسین فروزنده مهر

لرستان- دورود

4210453749

95  

آیدا مطلوبی

مازندران- بهشهر

2170413782

96 

نازنین غلامی

مازندران- بابلسر

4980433979

97  

مهدیه صفا

مرکزی- ساوه

0590491520

98 

امیرحسین بختیاری

مرکزی- ساوه

0590543369

99 

علی ابراهیمی

مرکزی- آستانه علوی

 

100 

محمدصالح زمانی

مرکزی- شازند

0610380915

101 

محمدجواد یاراحمدی

هرمزگان- میناب

341071

102 

مرتضی بهرامی

هرمزگان- میناب

3410760709

103 

مهدی تهذیبی

همدان- همدان

3861129604

104 

سینا سالک

همدان- همدان

3861098202

105 

نسرین صمدی

همدان- همدان

 

106 

میلاد مظاهری

همدان- مریانج

3861030578

107 

فاطمه یادگاری صبور

همدان- بهار

3861107007

108 

راضیه ترابی

همدان- فامنین

5020113255

109 

تارا متین

یزد- یزد

4421100250

110 

محمّدرضا مزیدی شرف‌آبادی

یزد- یزد

414

 

 

 

 

CD شاپرک ویژه معلمین

CD پاسخنامه کاربرگ هفتگی (شاپرک) ویژه معلمین

CD پایه دوم ابتدایی (رایگان)

شامل درس های:ریاضی/علوم/فارسی/هدیه های آسمان/مطالعات اجتماعی

CD پایه سوم ابتدایی (رایگان)

شامل درس های:ریاضی/علوم/فارسی/هدیه های آسمان/مطالعات اجتماعی

CD پایه چهارم ابتدایی  (رایگان)

شامل درس های:ریاضی/علوم/فارسی/هدیه های آسمان/مطالعات اجتماعی

CD پایه پنجم ابتدایی  (رایگان)

شامل درس های:ریاضی/علوم/فارسی/هدیه های آسمان/مطالعات اجتماعی

CD پایه ششم ابتدایی (رایگان)

شامل درس های:ریاضی/علوم/فارسی/هدیه های آسمان/مطالعات اجتماعی

باز هم افتخاری دیگر

چهارمین اجلاس رضایت مندی مشتری مورخ 1393/11/15 روز چهارشنبه سالن همایش‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

 

خوشحالیم که به لطف پروردگار و حمایت شما عزیزان در سال 1393 به عنوان تنها ناشر دارای شاخص‌های رضایت‌مندی مشتری در ایران انتخاب شده‌ایم.

اسامی برندگان 110 دستگاه دوربین دیجیتالی

       اسامی برندگان 110 دستگاه دوربین دیجیتالی سال                              تحصیلی 93-1392

 ردیف

      نام شهرستان

        نام و نام خانوادگی

  شماره شناسنامه

1

آذربایجان شرقی- هریس

معصومه چلنگری

1730175694

2

آذربایجان شرقی‌ـ تبریز

فرهاد فتحی نهر

1362405361

3

آذربایجان شرقی‌- تبریز

حسین قادری

1361817712

4

آذربایجان شرقی‌- تبریز

رضا ابراهیم‌زاده

1362493449

5

آذربایجان شرقی – تبریز

مینا عبادی

594

6

آذربایجان غربی‌- بوکان

قادر محمدنژاد

2920422928

7

آذربایجان غربی‌- خوی

فاطمه رضانژاد

2790815216

8

آذربایجان غربی‌ـ ارومیه

لیانا آلکسان

2741443793

9

آذربایجان غربی‌ـ خوی

سودا ذوقی

2790849609

10

اردبیل – اردبیل

بهزاد جباری

1450998968

11

اردبیل – اردبیل

کیوان دهقانی

1451095491

12

اردبیل – گرمی

ضامن سلیمان‌زاده

1610070925

13

اصفهان -

مهران طاهری

 

14

اصفهان – کاشان

محمدمهدی محتشمیان

1250443229

15

اصفهان – خمینی‌شهر

حمید عسگری

1130401901

16

اصفهان – کاشان

فاطمه شاطریان

358

17

البرز – کرج

زینب قربانی

1590331044

18

البرز – کرج

مینا رئیسی

0311311067

19

ایلام – دره شهر

مطهره لطفی

0019896360

20

ایلام – ایلام

زهرا علی‌محمدی

4490556071

21

ایلام – ایلام

هیلا قیطاسی

4490578903

22

بوشهر – جم

عباس حمزئی

6090049298

23

بوشهر – دشتستان

فاطمه خرم

3510322355

24

تهران – قرچک ورامین

افسانه عابدینی

0690571763

25

تهران – تهران

نیلوفر تقی‌زاده

1520493479

26

تهران – تهران

پارسا بهمنی

0023888229

27

تهران – تهران

مهدی رهنما باروق

0024748749

28

تهران – تهران

مهسا صفاری

0440551161

29

تهران – تهران

پگاه رحیم‌زاده فرد

0022070524

30

تهران – رباط کریم

مهدی محمودی

0019732147

31

تهران – تهران

مریم چگینی

 

32

تهران – تهران

شیدا اشرفی

 

33

تهران – تهران

مهدیه ابراهیمی

0020603452

34

تهران – تهران

فرزانه اشرفی

10178

35

تهران – تهران

مجید علی‌آبادی

462

36

چهارمحال بختیاری‌ـ شهرکرد

فاطمه عباسی سورشجانی

4610599211

37

چهارمحال‌بختیاری – شهرکرد

پرنیان شیخی

4610622531

38

چهارمحال‌بختیاری – دشتک

آصفه یوسفی

4680227583

39

خراسان جنوبی – بیرجند

راضیه ایوبی

0640545580

40

خراسان جنوبی – بیرجند

الیاس عارفی‌نژاد

881

41

خراسان رضوی – مشهد

مجتبی فردشاهی

0923892249

42

خراسان رضوی – مشهد

زینب روحانی

0670301760

43

خراسان رضوی – مشهد

آمنه سعادت

 

44

خراسان رضوی – تربت حیدریه

سکینه خوشه‌شاهی

0690609787

45

خراسان رضوی – قوچان

فرهاد گنج بخش

0860487032

46

خراسان شمالی – اسفراین

رقیه رضایی‌زاده

0630283079

47

خراسان شمالی – بجنورد

جواد اسکندریان

0924583452

48

خوزستان - دزفول

امیر احسان رشید جلودار

2932

49

خوزستان – اهواز

مریم اکبری

1742174353

50

خوزستان – دزفول

محمد عشیری

5260340965

51

زنجان – زنجان

بهزاد تیموری

4270928824

52

زنجان – زنجان

امیررضا کرمی

4400271250

53

سمنان

زهرا نوشک

4580068701

54

سمنان – شاهرود

امید داراب‌نیا

4580221291

55

سیستان و بلوچستان‌ -‌ ایرانشهر

مصطفی یزدانی اسفیدواجانی

1272381706

56

فارس – سروستان

سمانه بیژنی کوچی

5140049422

57

فارس – لامرد

محمدرضا قاسمی

5150230693

58

فارس – شیراز

علی پرچمی‌نژاد

2282571134

59

قزوین – قزوین

محمد شهبازی برسری

2650241403

60

قزوین – البرز

مهدی افشار اسبکی

4311793804

61

قزوین - قزوین

سینا رادمهر

1273299795

62

قم – قم

وحید جهانشاهلو

0371546990

63

قم – قم

مسعود فراهانی

0020504454

64

قم – قم

ملیحه صادقی

0371406382

65

سنندج – کامیاران

کیومرث شریعتی

3830025270

66

کردستان – قروه

سبحان یارعلی

3790289620

67

کردستان – قروه

لیلا نرگسی قهرمان

3790359823

68

کردستان – بانه

کویستان فتاحی

3840228379

69

کرمان – کرمان

سوده خواجه‌بمی

2981318764

70

کرمان – جیرفت

معصومه میرمحمودی

1272226360

71

کرمانشاه – کرمانشاه

زهرا رشیدی‌تبار

2677

72

کرمانشاه – دالاهو

اشکان نظری

3242008431

73

کرمانشاه – دالاهو

کیمیا فرخی

3330359341

74

کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب

فاطمه زمانی

3330377208

75

کرمانشاه – کنگاور

سرور رشتیانی

4900691666

76

کرمانشاه – کرمانشاه

ستاره حسینی

3242659872

77

کهگیلویه و بویراحمد – دهدشت

مهسا آروانه

4240388491

78

کهگیلویه و بویراحمد – دهدشت

فریما معرف‌پور

4240451752

79

کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج

فیروزه کرمی‌زاده

4220535901

80

گلستان – گنبد کاووس

سمیه پورقاز

2020698935

81

گلستان – مراوه تپه

رسول قلیچی

 

82

گلستان – گرگان

پریسا شاکر

7843

83

گلستان – گرگان

ابوالفضل فدایی

2110617667

84

گلستان – گنبد کاووس

محدثه تیموری

4880228435

85

گلستان – کلاله

آتنا ارباب‌زایی مقدم

2020688263

86

گیلان – لنگرود

صفورا صالح‌پور

2710072874

87

گیلان – رشت

علی سروی

3380690686

88

گیلان – رشت

امیر فرید یکتا

0924670363

89

گیلان – رشت

عارفه صادقی

2680231732

90

لرستان – الیگودرز

هانیه فلاحی

 

91

لرستان – کوهدشت

فائزه منیری

4190478946

92

لرستان – کوهدشت

امین آزادبخت

4190373818

93

مازندران – نکاء

مهدی اکبری نودهی

2250109877

94

مازندران – ساری

رمضانعلی نوروزی جویباری

3813

95

مازندران – بهشهر

حسن صدقی

340

96

مازندران – نکاء

سیدعباس موسوی نوذری

48

97

مازندران – رامسر

ثریا امامی

1886

98

مرکزی – اراک

انسیه یزدی

564

99

مرکزی – ساوه

مجید سقائی

 

100

اراک

جواد جنیدی

 

101

مرکزی – اراک

نگین نظری

0521205859

102

مرکزی – خمین

میثم مؤذنی

2047

103

هرمزگان – میناب

مرتضی بهرامی

3410760709

104

هرمزگان – بندر عباس

مصطفی بنجوری

3380743909

105

هرمزگان – میناب

اسحاق سلمانی

3410285881

106

همدان – همدان

فاطمه کرمی رفعت

4040336089

107

همدان – فامنین

راضیه ترابی

5020113255

108

همدان – همدان

فرنوش رضوان

3861167204

109

یزد – اردکان

علیرضا مصدق

4440103014

110

یزد – میبد

محمدصادق دهقانی

4480179704

 

اسامی برندگان قرعه کشی 55000000 تومانی

 

   اسامی برندگان قرعه کشی 55000000 تومانی پول نقد                    سال تحصیلی 93-1392

                        برندگان 1 میلیون تومانی

ردیف

نام شهرستان

نام و نام‌خانوادگی

کد

شماره شناسنامه

1--

تهران  تهران

دانیال خواجه‌وند

2296

0024461628

2-

اصفهان  فلاورجان

افسانه شفیعیان

3571

1170639194

3-

گلستان - گنبد کاووس

فرحناز اوزن دوجی

2424

5310092633

4-

گلستان  علی‌آباد کتول

فاطمه سمیعی

4518

2260299288

5-

لرستان  خرم‌آباد

احمد طاهریان

4120

4061063987

                      برندگان 2 میلیون تومانی

6-

قزوین  آبیک

پرستو مرادی

762

5080158573

7-

گیلان  لنگرود

رضا شبرنگ

3425

2700279050

8-

گیلان  رودبار

سیدحسن آمالی

2293

2650205164

9-

ایلام  دره شهر

معصومه خدامرادی

1636

4550102039

10-

اردبیل  گرمی

رامین ممی‌زاده گرمی

1002

1610433300

                   برندگان 3 میلیون تومانی

11-

چهارمحال و بختیاری شهرکرد

ذوالفقار صادقیان

2970

6330056609

12-

کرمان  کرمان

فاطمه سعید

1981

2981216775

13-

تهران  تهران

پارسا بهمنی

4436

0023888229

14-

تهران  تهران

عرشیا صیادی

3268

0024381535

15-

خراسان رضوی مشهد

زهرا بلالی

2289

0925094722

                      برندگان 5 میلیون تومانی

16-

هرمزگان  حاجی آباد

علی خنجرپور

693

3470190003

17-

همدان  رزن

علی زمانیان

195

4120530541

18-

فارس  فسا

سارا اسمعیلی مزیدی

2230

2560362775

19-

کردستان  مریوان

زینب احمدی

2122

3810363979

20-

اردبیل  مشکین شهر

آیسان فردخیاوی

1816

1660596173

 

اسامی برندگان قرعه‌کشی بیست‌و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

                           اسامی برندگان قرعه‌کشی بیست‌و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

شماره ملی

شهرستان

1    

فائزه نریمان

0018173500

اسلامشهر

2    

محمد شریفی

0051223007

تهران

3    

علیرضا جلالی

----

تهران

4    

امیرمهدی ساوه درودی

0019369166

تهران

5    

شایان صابونی

0021276773

تهران

6    

عرفان عسگری

0023270063

تهران

7    

زینب جعفری

0021070032

تهران

8    

مریم میرزایی

0025312545

تهران

9    

مانی ابیضی

0250656167

تهران

10      

فرشید مجیدی

5309899642

تهران

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 38-اردیبهشت ماه 1393

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای عبدالناصر کمالزائی سیستان و بلوچستان
2 آقای حسین منصوری بوشهر
3 آقای محمد جواد بنی حسن قم
4 آقای صادق رهبرپور کرج
5 آقای مهدی محمدی خمین
6 خانم مطهره لطفی دره شهر
7 آقای مصطفی زاهدی فریمان
8 خانم مرضیه بیگدلی زنجان
9 آقای رضا جنگی تهران
10 آقای پوریا محمدی خوی

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 37-فروردین ماه 1393

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای علی اهلی خوزستان
2 خانم فاطمه حیدری اصفهان
3 آقای حسین صفی شهرکرد
4 خانم ریحانه رضایی تهران
5 خانم نیلوفر باقری قم
6 آقای مجتبی احمدی شیراز
7 خانم نرگس محمودی رشت
8 آقای رضا سعیدی بابل
9 خانم ماندانا طاهری گلستان
10 آقای هاشم نیازی هم

 

اسامی برندگان مسابقه شماره36-بهمن ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم فاطمه شیروانی  فارسان
2 آقای محمد عابدی کرج
3 خانم خدیجه آزادی سمنان
4 آقای مجتبی کاظمی مرودشت 
5 آقای علیرضا عبدالهی اردبیل
6 آقای علی مرادی خرمدره
7 آقای سیدعلی قافله باشی قزوین
8 خانم نیلوفر کرمی پور کرج
9 آقای مرتضی عزیزی تهران
10 خانم ندا اکبری لاهیجان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره35-دی ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای عباس بهارفروش فریمان
2 آقای محمد یعقوبی ملارد
3 خانم کبری اکبرنیا همدان
4 خانم نازنین صابری سمیرم
5 آقای آرمین حسینی دهلران
6 خانم مریم یاوری گلپایگان
7 آقای جواد قدیمی فاروجی مشهد
8 آقای سید مجتبی طباطبایی سمنان
9 آقای علی نیازی ماکو
10 خانم شکوفه قدیری رشت

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 34-آذرماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم مهسا بهرامی مازندران
2 خانم ندا ایزدی تهران
3 آقای احمد هاشمی بابل
4 خانم تینا ربانی ارومیه
5 خانم نسترن برزگر سنندج
6 آقای امید حاج علی تبریز
7 آقای میلاد غلامی کردستان
8 خانم بهاره شیرعلی قم
9 آقای هاشم عبدالهی گیلان
10 خانم ماندانا نیازی مشهد

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 33-آبان ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای شروین خسروی کبیر کرج
2 خانم مهسا حیدری بابل
3 خانم ندا حق شناس تبریز
4 خانم ماندانا امیری قزوین
5 آقای نیما عاشوری شیراز
6 آقای محمد مهدی نقی لو قم
7 آقای پارسا رسولی تهران
8 خانم نوشین ماندگاری کیش
9 آقای امیر نجابتی هرمزگان
10 آقای میلاد بهرامی آمل
11 خانم نیاز هاجری ارومیه
12 خانم روژین افضلی همدان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 32-مهرماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم سکینه کلانتری تهران
2 آقای رامین اسکندری مازندران
3 خانم هانیه نادعلی تهران
4 آقای اکبر قاسمی خوزستان
5 آقای رضا احمدی قم
6 آقای رضا جنگی تهران
7 خانم سمیرا بزرگی ایلام
8 خانم روشنک ایمانی سنندج
9 خانم مینا شیرازی نژاد تهران
10 آقای سینا هاشمی اردستان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 31-شهریور ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای علی اکبر شیرانی اصفهان
2 آقای احمد تاجری گیلان
3 آقای میلاد هاشم پور لرستان
4 خانم شیدا قصری تهران
5 خانم نگار فرخ بخش قزوین
6 آقای رضا یونسی همدان
7 آقای سعید ورمزیار دورود
8 آقای احسان سحری تبریز
9 آقای مجتبی نوروزی شاهرود
10 خانم ماندانا قاسمی ساوه

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 30-مرداد ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای مازیار احمدی قزوین
2 خانم بهار هاشمی اردستان
3 خانم مینا شیرعلی کردستان
4 آقای میلاد سعادتی اردبیل
5 خانم نرگس محمدی شیراز
6 آقای امین قدسی شهر ری
7 خانم شیرین قضاوتی همدان
8 آقای علی قاسم پور اراک
9 آقای احسان فرح بخش گنبد کاووس
10 خانم ژاله اسکندری قم

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 29-تیرماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای حاقی مطلوبی تبریز
2 آقای هاشم اکبری قم
3 خانم نازنین محمدی گیلان
4 خانم نرجس ترابی کاشان
5 خانم هانیه رضوانی لرستان
6 آقای میلاد تهرانی کرج
7 خانم ماندانا شیرعلی خوزستان
8 آقای آرمان داوودی کرمانشاه
9 خانم بهار شیرازی فارس
10 آقای اشکان نعمت اللهی ساوه

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 28-خرداد ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای هاشم اسکندری مشهد
2 آقای دانیال حسن زاده شیروان
3 خانم ندا صنعتی اهواز
4 آقای رضا یونسی همدان
5 خانم مهناز عسگری قم
6 خانم ماندانا طاهری اصفهان
7 خانم سیده پگاه حسینی هرمزگان
8 آقای فرشاد افضلی ایلام
9 آقای میلاد احمدی زاهدان
10 خانم مژگان ماندعلی خرم آباد

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 27- اردیبهشت ماه 1392

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم نیر مظلومی هفدران اسکو
2 خانم فرشته شیخ زاده زاهدان
3 آقای میلاد همتی تهران
4 آقای علی گودرزی مشهد
5 خانم ندا یوسفی ایرانشهر
6 آقای محمد مددی اصفهان
7 خانم شهره احمدی لرستان
8 آقای هاشم قدرتی مازندران
9 آقای مهدی نظری قشم
10 خانم نرگس عبدالهی شیراز

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 26- اسفند ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای سعید قلی نژاد چماچایی رشت
2 آقای بابک نورمحمدی سنندج
3 آقای سید حسن حسینی لرستان
4 خانم مهناز حیدری اراک
5 آقای محمد اسکندری ورامین
6 آقای مجید آجرلو مرکزی
7 آقای یاسر اسدی مشهد
8 خانم ثریا رضایی تهران
9 خانم ندا کیانی نوده اردبیل
10 خانم پروین عبدزاده اصفهان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 25- بهمن ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم سوگل نجفی تبریز
2 آقای آرمان یعقوبی تهران
3 خانم نرگس محمود پور کیش
4 خانم مهناز فاتح تهران
5 آقای سینا مرادی دهدشت
6 آقای مجید آجرلو مرکزی
7 آقای کیوان ملکوتی مشهد
8 خانم شیما روشنفکر سنندج
9 خانم نسرین رضایی اردبیل
10 آقای غلام زندی شهرضا

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 24- دی ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم فاطمه احمدی همدان
2 آقای بهمن غلامی بندرعباس
3 آقای محمود تهرانی کرج
4 خانم مهسا مددی شیراز
5 خانم سحر چاوشی قزوین
6 آقای شهاب حسنی اصفهان
7 خانم مریم حنیف اهواز
8 خانم نوشین افضلی تهران
9 آقای حامد عبدالهی مشهد
10 آقای مهدی شیرمحمدی تبریز
11 آقای رضا نیازی آمل
12 خانم لاله مسافری یزد

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 23-آذر ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم نسرین ملکی خوی
2 آقای مهدی هاشمی قم
3 آقای محسن خدابنده ایلام
4 خانم بهاره مولایی اهواز
5 خانم ندا لرستانی لرستان
6 خانم نگار شیخی تهران
7 خانم ماندانا احمدی مشهد
8 آقای رضا میری همدان
9 آقای احسان شکوهمندی هرمزگان
10 خانم فرزانه شوقی اصفهان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 22- آبان ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم معصومه فرح بخش دزفول
2 آقای مهرداد عابدزاده تبریز
3 آقای جعفر کیا شاهین دژ
4 خانم سوگند امامی یاسوج
5 آقای بهنام فرهمند سمنان
6 خانم ملیحه اردستانی سنندج
7 خانم میترا رستگار یزد
8 خانم فاطمه امیری زاده بجنورد
9 آقای جهان رضایی تهران
10 آقای رستم شمشیری فارس

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 21 - مهرماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم نیلوفر فخری اهواز
2 آقای ارسلان مرادی تبریز
3 آقای سیدرضا میرآفتاب شاهین دژ
4 خانم رویا اسدپور یاسوج
5 آقای کرمعلی نوده سمنان
6 خانم آزیتا سهرابی مشهد
7 خانم ندا گلکار زاهدان
8 خانم فائزه قدرتمند بجنورد
9 آقای مهدی منزه قشم
10 آقای غلامرضا علیزاده فارس

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 20- شهریور ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای میلاد طالبی کرج
2 آقای مهدی محمدی مرکزی - خمین
3 آقای محمدرحیم کدخدایی آذربایجان شرقی - اسکو
4 خانم سیما خاکپاش یاسوج
5 آقای علی رنجبر سمنان
6 خانم آزیتا سهرابی مشهد
7 خانم فاطمه رضایی تهران
8 آقای سید جواد اسدی بجنورد
9 آقای مجید شایسته  پیشوا
10 خانم سمیه یزدانی اردبیل

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 19- مرداد ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم لیلا ابراهیمی مقدم ایلام - دهلران
2 آقای عباس شیخی مرند
3 آقای حسن اخگر فارس - داراب
4 آقای پژمان محبی زنجان
5 خانم سحر نوش آبادی تهران
6 آقای فرید مرادی سمنان
7 خانم سمانه فدوی زاهدان
8 آقای رضا احمدزاده بجنورد
9 خانم ناهید موسی زاده کرج
10 آقای امیرعلی نقوی کاشان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 18- تیرماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای علی اسدی فارس - اقلید
2 آقای احسان اکبری مرکزی -خمین
3 آقای علی کریمی مرکزی - محلات
4 خانم زینت آقازاده قم
5 آقای محمد اسمعیلی کرمانشاه
6 خانم سونیا پوربخش گلستان
7 خانم رقیه اسدبیگی زاهدان
8 آقای کیوان رضایی خرمدره
9 خانم فاطمه شهبازی اصفهان
10 آقای مجتبی لاریجانی تبریز

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 17 - خردااد 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم فرشته علیزاده اهواز
2 خانم خدیجه قربانزاده خوزستان - باغملک
3 آقای محمد رحمتی رشت
4 آقای ادریس اتحاد مشهد
5 آقای غلامرضا هاجری احمد قم
6 خانم آمنه دژوان بجنورد
7 خانم سیده سحر جوزانی آبیک 
8 آقای فرشاد اسلامی دهلران
9 آقای رضا مهربانی زاهدان
10 آقای میلاد صالحی تهران

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 16 - اردیبهشت ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم سحر خانلری ورامین
2 آقای مصطفی باقری فارس
3 آقای علی نظری بجنورد
4 آقای کامران بختی ایلام - دهلران
5 خانم منیژه شیخی ایرانشهر
6 خانم سمانه شاهیوند اصفهان
7 آقای روزبه لرستانی لرستان
8 آقای سهراب فدوی تهران
9 آقای مهرداد عبدزاده یزد
10 خانم نسرین صمدی نژاد قم

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 15 - فروردین ماه 91

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم هما کاشی زاده مشهد
2 خانم حکیمه محسنی فارس
3 آقای محمود شفیعی باغملک - خوزستان
4 خانم زهرا منصوری  لامرد - فارس
5 آقای میثم اسفندیارفر دو گنبدان
6 خانم صغری سادات ابهری ابهر 
7 آقای رضا مرادبیگی سمنان
8 آقای سینا رضاییان تهران
9 خانم رعنا برومند کرمانشاه
10 آقای جواد محبی راد اصفهان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 14- اسفندماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای محسن محمدی مرکزی - خمین
2 آقای مهدی محمدی مرکزی - خمین
3 خانم حکیمه نژاد فارس - لامرد
4 آقای سجاد همتی خوزستان
5 آقای سجاد شفیعی خوزستان
6 خانم سپیده طالبی کرج
7 آقای محمدرضا کدخدایی اسکو
8 خانم مهدیه رضایی اهواز
9 خانم فرشته علیزاده باغملک
10 خانم میترا کاشی زاده مشهد 

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 13 - بهمن ماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای رضا دیناروند ایلام
2 خانم مریم محمدی تهران
3 آقای علی فرتاش مهر قم
4 آقای محسن ایزدپناه سمنان
5 آقای میثم دیناروند ایلام
6 خانم سارا خلیلی یزد
7 خانم سمانه بخشی سراب
8 آقای امید پناهی بابل
9 خانم مهسا جعفری خوزستان - گتوند
10 خانم هدیه نیک زاد کرج

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 12 - دی ماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم مریم محسنی مشهد
2 آقای علی طالب‌لو قشم
3 آقای حسین فرجامی دورود
4 خانم پانته‌آ نیک نژاد تهران
5 خانم عاطفه فلاح پور ایلام
6 آقای شهاب حاجیان اصفهان
7 خانم مریم اصغریان اهواز
8 خانم نوشین بهمنی تهران
9 آقای حامد کلانتری مشهد
10 آقای علی شاهسوند مشهد
11 آقای محمد رضایی تبریز
12 خانم مهسا برهمنی کرج

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 11- مهر ماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای مهرداد سلیمی اسکو
2 خانم میترا کاشی زاده مشهد
3 آقای صابر سلیمی اسکو
4 خانم زینب شفیعی باغملک - خوزستان
5 خانم نیلوفر فخری اهواز
6 آقای کمال شفیعی باغملک - خوزستان
7 آقای مهدی محمدی خمین - مرکزی
8 آقای میلاد طالبی کرج
9 آقای محسن محمدی خمین - مرکزی
10 خانم صبا کردلو کرج

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 10 - هفته اول اردیبهشت ماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای حمید للی سمنان - شاهرود
2 آقای طاهر عزتی شیری قم
3 خانم الهه یزدان طلب تهران
4 آقای وحید ورمزیاری لرستان - دورود
5 آقای محمد رحمتی رشت
6 آقای علیرضا ورکشی هشتگرد
7 آقای محسن محمدی مرکزی - خمین
8 آقای ستار ترابی زیارتگاهی تهران
9 خانم میترا محمدی رشت
10 آقای امیر جباری کرمان

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 9- هفته دوم فروردین ماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم زهرا نجارزاده کرمان
2 آقای امین رضا جعفری فرسنگی کرمان 
3 آقای فرزاد ابراهیم نیا آذربایجان شرقی - اسکو
4 آقای علیرضا اکبرزاده رشت
5 آقای احمد داودی خرمدره
6 خانم نرگس نادعلیی تهران
7 آقای محمد رحمتی رشت
8 خانم میترا کاشی زاده مشهد
9 آقای مرتضی کاظمی قم
10 خانم خدیجه قربانزاده اهواز

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 8 - هفته اول فروردین ماه 90

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای علی اسدی فارس - اقلید
2 خانم هاجر معظمانی تهران
3 آقای فرزاد ابراهیم نیا آذربایجان شرقی - اسکو
4 آقای مهدی منصوری فارس - لامرد
5 آقای محمدرضا فرمانی آذربایجان شرقی - اسکو
6 خانم سپیده طالبی  کرج
7 آقای سیدعلی قافله باشی قزوین
8 خانم معصوم معظمانی تهران
9 آقای صالح منصوری فارس - لامرد
10 آقای صابر سلیمی آذربایجان شرقی - اسکو
11 خانم هاجر محسنی فارس - لامرد
12 خانم صبا کردلو کرج
13 آقای سیدناصر موسوی نژاد تهران
14 خانم عفت اسدالله تهران
15 آقای حمیدرضا عبدزاده تهران
16 خانم نسرین عباداللهی تهران
17 آقای فرید فرمانی تهران
18 خانم فاطمه کلهر تهران
19 خانم مریم حسن پور کوگیر تهران

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 7 - هفته دوم اسفند ماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای سیدعلی قافله باشی قزوین
2 آقای محمود مناف پورقمی سمنان
3 آقای حامد منصوری فاس - لامرد
4 آقای سجاد قربانزاده اهواز
5 آقای کمال شفیعی خوزستان - باغملک
6 آقای حسین دلبری زاده گچساران
7 آقای سعید ورمزیاری لرستان - دورود
8 آقای مهرداد سلیمی آذربایجان شرقی - اسکو
9 آقای کریم کدخدایی آذربایجان شرقی - اسکو
10 خانم حکیمه موسوی فارس - لامرد
11 خانم آیناز قمری خوزستان - دزفول
12 آقای محمد سحابی اسکو
13 آقای محمد مسعود بخشایی گچساران
14 آقای عرفان رحیم زاده آذربایجان شرقی - اسکو
15 خانم فاطمه نکوگو فارس - لامرد
16 آقای محمدعلی منصورپور فارس - لامرد
17 آقای ابوالفضل خواجویان دوگنبدان
18 خانم شهره آهنگر تهران
19 خانم مینا نوبخت اهواز
20 خانم زینب سیاهوش تهران

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 6- هفته اول اسفند ماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای حمید للی سمنان - شاهرود
2 آقای محمد اصغرپور آذربایجان شرقی - اسکو
3 آقای سجاد همتی خوزستان - باغملک
4 خانم مینا نوبخت اهواز
5 آقای فردین روحی ٱذربایجان شرقی
6 خانم هاجر معظمانی تهران
7 آقای مهران بخشایی گچساران
8 آقای علی محمدی فارس - لامرد
9 خانم میترا محمدی رشت
10 آقای محمد رحیم کدخدایی تبریز
11 اقای عرفان رحیم زاده تبریز
12 آقای محمود مناف پورقمی سمنان
13 خانم فاطمه محمدپور آذربایجان شرقی - اسکو
14 خانم شهره آهنگر تهران
15 خانم زینب سیاهوش تهران
16 خانم خدیجه قربانزاده بندرماهشهر
17 آقای مهرداد سلیمی آذربایجان شرقی - اسکو
18 آقای صابر سلیمی آذربایجان شرقی - اسکو
19 خانم نازی بخشایی گچساران
20 آقای امیرعلی فرمانی آذربایجان شرقی - اسکو

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 5- هفته دوم بهمن ماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای محمد عسگری ایلام - دهلران
2 خانم مبینا روحانی مشهد
3 آقای محمدرحیم کدخدایی آذربایجان شرقی - اسکو
4 آقای رسول عباسی اصفهان
5 آقای حمید لالی سمنان - شاهرود
6 آقای فرید آقابیکی دوگنبدان
7 آقای مهدی خوشبخت قم
8 آقای احمد داودی زنجان - خرمدره
9 خانم میترا محمدی رشت
10 آقای حمید ورمزیاری لرستان
11 آقای عرفان فرخی رشت
12 آقای بهنام منصوری فارس - لامرد
13 آقای سیدعلی قافله باشی قزوین
14 آقای سجاد قربانزاده اهواز
15 آقای طاهر عزتی شیری قم
16 آقای حسین اسماعیل نژاد چالدران
17 آقای احمد رحیمی اصفهان - نجف آباد
18 آقای مهدی محمدی مرکزی - دلیجان
19 آقای سید عظیم سجادی گجساران
20 آقای مصطفی آزادی کرمانشاه 

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 4- هفته اول بهمن ماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم فاطمه شفیعی خوزستان - باغملک
2 خانم آیناز قمری خوزستان - دزفول
3 آقای آرمین حسینی ایلام - دهلران
4 آقای میلاد ملکی ایلام - دهلران
5 آقای عباس صبرپور قم
6 خانم صغری صادقی زنجان - خرمدره
7 آقای عرفان رحیم زاده آذربایجان شرقی - اسکو
8 خانم صبا کردلو کرج
9 خانم فاطمه صبایی راد مشهد
10 خانم رقیه اسمعیلی قم
11 آقای رسول عباسی اصفهان
12 آقای پدرام یاد گچساران
13 آقای حجت وصالی مشهد
14 آقای محمدمهدی هاجری احمد قم
15 آقای مصطفی آزادی کرمانشاه
16 آقای ابوالفضل خواجویان دوگنبدان
17 خانم مینا نوبخت اهواز
18 خانم سمانه معصومی اصفهان
19 آقای علیرضا رحمتی رشت
20 خانم فائزه کاظمی قم

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 2- هفته اول دی ماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای مصطفی یونسی اهواز
2 آقای حامد منصوری لامرد
3 خانم سمیرا معصومی اصفهان - مبارکه
4 خانم عفت اسدالله تهران
5 آقای سجاد شفیعی خوزستان - باغملک
6 آقای محسن دیناروند  ایلام - دهلران 
7 آقای رضا محمدی قم
8 آقای محمدرضا فرمانی آذربایجان شرقی - اسکو
9 آقای میلاد نکوخوی کرج
10 آقای مهرداد سلیمی آذربایجان شرقی - اسکو
11 آقای محمدجواد زکوی مازندران - نور
12 آقای حسام حاتمی تهران
13 آقای توحید احمدی آذربایجان غربی - چالدران
14 آقای محمد بخشایی گچساران
15 آقای محمد مسعود بخشایی گچساران
16 خانم مریم کاظمی قم
17 آقای محمد رحمتی رشت
18 خانم مرضیه امیرتیموری کرمان
19 آقای علیرضا کمگو بیرجند
20 خانم سپیده طالبی کرج

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 1- هفته دوم آذرماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 آقای امیر برخور شهرکرد
2 خانم راضیه وصالی مشهد
3 خانم ستاره متقالچی تهران
4 آقای رضا دیناروند ایلام - دهلران
5 آقای سید حامد عنبری تبریز
6 آقای جواد مرادی فارس - جهرم
7 آقای علیرضا ورکشی هشتگرد
8 آقای آرمین حسینی ایلام - دهلران
9 آقای پوریا احتشام زاده آستانه اشرفیه
10 مشخصات ناقص است -
11 آقای مهرداد مختاریان تهران
12 مشخصات ناقص است -
13 خانم فاطمه شیروانی فارسان
14 آقای سعید گائینی قم
15 مشخصات ناقص است -
16 آقای رضا محمدی قم
17 آقای میلاد زنگنه بوشهر
18 آقای امیرعلی فرمانی آذربایجان شرقی - اسکو
19 آقای محمدرضا خواجویان کهگیلویه و بویراحمد - دوگنبدان
20 آقای فرهاد نوایزدان یزد

 

اسامی برندگان مسابقه شماره 3- هفته دوم دی ماه 89

ردیف نام و نام خانوادگی شهر
1 خانم راضیه وصالی مشهد
2 آقای علی اسدی فارس - اقلید
3 خانم میترا محمدی رشت
4 آقای محسن صادقی زنجان - خرمدره
5 آقای محمدهادی حیدری قم
6 آقای عباس صبرپور قم
7 آقای علی جبروتی تهران
8 آقای سید عظیم سجادی گچساران
9 آقای رضا عبدالله زاده آذربایجان شرقی - اسکو
10 خانم سپیده نورآبادی تهران
11 آقای غلامعلی طالبی کرج
12 خانم سمیرا سبزبهار اسبق تبریز
13 آقای میثم دیناروند ایلام - دهلران
14 خانم مهناز فاتح تهران
15 خانم معصومه حسینی راد همدان - ملایر
16 آقای عرفان بخشایی گچساران
17 خانم رقیه اسمعیلی قم
18 خانم محبوبه خواجویان گچساران
19 خانم فاطیما خانه زر ایلام - دهلران
20 آقای امیرحسین رحمتی رشت

 

دوستان ی خبر داغ

قرعه کشی 10 دستگاه لپ تاپ ویژه نمایشگاه دوره 24

زمان: 90/2/14 الی 90/2/24

معلمین گرامی، دانش آموزان عزیز از غرفه منتشران دیدن نمایید و در قرعه کشی 10 دستگاه لپ تاپ شرکت کنیدبه امید دیدار

مسابقه دو هفتگی منتشران با جوایز از دوشنبه 89/9/15

مسابقه دوهفتگی منتشران با جوائز زیبا و مفید از دوشنبه89/9/15 شروع می­شود

در تاریخ فوق حتماً به قسمت مسابقه در بخش حیاطِ خلوت سایت منتشران مراجعه کنید و در مسابقه شرکت کنید.  

برندگان مسابقه هم اول و پانزدهم هرماه اعلام خواهند شد.

 

* * تعداد برندگان 20 نفر است

یادتون باشه:

اول و پانزدهم هرماه منتظر شما هستیم

هم برای شرکت در مسابقه

                             هم برای دیدن اسامی برندگان

لطفاً ما را منتظر نگذارید.

جوائز :

*4Port USB

     * mp4 digital player

* FM player

     * Card Reader

* Mini digital Speaker

     * USB flash Drive

 

فیلم های آموزشی رایگان منتشران

اسامی برندگان قرعه کشی 55 میلیون تومانی سال تحصیلی 1395-1396

اسامی برندگان جایزه 110 دستگاه تب لت سال تحصیلی 95-96

قرعه کشی نمایشگاه کتاب

کانال منتشران

برندگان جایزه 110 دستگاه تب لت سال تحصیلی 95-94

CD شاپرک ویژه معلمین

باز هم افتخاری دیگر

اسامی برندگان 110 دستگاه دوربین دیجیتالی

اسامی برندگان قرعه کشی 55000000 تومانی

اسامی برندگان قرعه‌کشی بیست‌و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

اسامی برندگان مسابقه شماره 38-اردیبهشت ماه 1393

اسامی برندگان مسابقه شماره 37-فروردین ماه 1393

اسامی برندگان مسابقه شماره36-بهمن ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره35-دی ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 34-آذرماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 33-آبان ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 32-مهرماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 31-شهریور ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 30-مرداد ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 29-تیرماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 28-خرداد ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 27- اردیبهشت ماه 1392

اسامی برندگان مسابقه شماره 26- اسفند ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 25- بهمن ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 24- دی ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 23-آذر ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 22- آبان ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 21 - مهرماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 20- شهریور ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 19- مرداد ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 18- تیرماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 17 - خردااد 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 16 - اردیبهشت ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 15 - فروردین ماه 91

اسامی برندگان مسابقه شماره 14- اسفندماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 13 - بهمن ماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 12 - دی ماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 11- مهر ماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 10 - هفته اول اردیبهشت ماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 9- هفته دوم فروردین ماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 8 - هفته اول فروردین ماه 90

اسامی برندگان مسابقه شماره 7 - هفته دوم اسفند ماه 89

اسامی برندگان مسابقه شماره 6- هفته اول اسفند ماه 89

اسامی برندگان مسابقه شماره 5- هفته دوم بهمن ماه 89

اسامی برندگان مسابقه شماره 4- هفته اول بهمن ماه 89

اسامی برندگان مسابقه شماره 2- هفته اول دی ماه 89

اسامی برندگان مسابقه شماره 1- هفته دوم آذرماه 89

اسامی برندگان مسابقه شماره 3- هفته دوم دی ماه 89

دوستان ی خبر داغ

مسابقه دو هفتگی منتشران با جوایز از دوشنبه 89/9/15